קליפים חדשים

נינט טייב – לא לפחד כלל

נינט טייב משיקה שיר חדש - "לא לפחד כלל", האזינו

נינט טייב משיקה הבוקר שיר חדש בשפה העברית – "לא לפחד כלל" (זהו השיר השלישי שהושק בשנה החולפת אחרי "רק שלא תיפול הרוח" ו- "קמתי לרקוד"). השיר נכתב והולחן בידי נינט כאשר יוסי מזרחי הפיק מוזיקלית בעיבוד משותף עם נדב לוזיה ורפי קדישזון. השיר החדש ממשיך לסמן את העובדה שנינט חזרה ליצור בעברית למרות שמקום מושבה הקבוע כעת הוא מעבר לים.

כך נינט עם יציאת השיר החדש – " "לא לפחד כלל" – זה שיר שהטקסט שלו מלווה אותי זה זמן מה וכל פעם מפתיע אותי בפינה אחרת במסדרונות חיי. חיי מלאים בטוב תודה לבורא ועדיין, אני בן אדם כמו כולם וגם לי יש רגעים שהפחד מזדחל. השיר הזה הוא מעין מנטרה תפילתית, וגם הוא, כמו הרבה משיריי, יצא ממני ברגע אחד אחרי שהרבה רגעים קודם, עיבדתי בתוכי תחושות ורגשוך מכל סוג. מודה על מתנת היצירה. לא מזמן שיתפתי אתכם בטקסט הזה, התגובות שלכם חיממו את ליבי, שאלתם בלי סוף מתי הוא יוצא, הנה הוא כאן לפניכם. בכישרונו האדיב של איש אחד מוכשר Joseph E-Shine הצלחנו לייצר עבורכם גם תמונה למילים ולמנגינה".

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: