כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

אירוויזיון 2023, כבר עובדים על כך

כבר מתחילים לעבוד בתאגיד כאן על המירוץ לאירוויזיון לשנת 2023, מי יזכה במכרז ההפקה? כל הפרטים

האם תפקידה של תכנית הריאליטי "אקס פאקטור" כמגישת המועמדים לייצג את ישראל באירוויזיון הסתיים?

לפני זמן קצר הודיע תאגיד כאן, המחזיק במנדט לשלוח את הנציג הישראלי לתחרות האירוויזיון כי הוא עומד לפרסם תנאי מכרז חדשים כולל פניה לכלל גופי התקשורת המעוניינים להיכנס למשחק המוזיקלי הזה להגיש הצעות.

כך פורסם – "כאן, תאגיד השידור הישראלי יפרסם בשבועות הקרובים קול קורא להגשת הצעות לשיתוף פעולה עם תאגיד השידור הישראלי לבחירת הנציג לתחרות האירוויזיון 2023. הקול קורא יאפשר לגופי שידור להציע פורמט לתוכנית מוסיקלית. הודעה תצא עם פרסום הקול קורא."

המשמעות ברורה – כעת, כל גופי השידור – ערוץ 13, ערוץ 12, התאגיד עצמו וגם ספקי תוכן דיגיטליים יכולים לזכות בפרויקט התחרות הישראלי שבו יקבע מי יהיה הנציג או הנציגה של ישראל באירוויזיון בשנה הבאה.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d