קליפים חדשים

ספיר סבן – שורטת לי ת'לב

ספיר סבן משיקה שיר חדש - "שורטת לי ת'לב", האזינו

גילוי נאות – ספיר סבן הייתה הפייבוריטית שלי בין ארבעת משתתפי שלב הגמר בתוכנית הריאליטי המוזיקלית "אקס פאקטור". כמי שמבחינתי הייתה עשויה להוביל את ישראל להתברג במקום טוב בתחרות האירוויזיון. אני מדבר לא רק על השיר שנכתב עבורה בידי דיקלה דורי, אייל ישי וגל ג'ו כהן – "Breaking My Own Walls", אשר נוצר כמו חליפה ביד חייט אומן במיוחד לאירוויזיון על פי כל הכללים והמבנים הראויים. גם התמהיל האוריינטלי שאמור להביא את האמירה של ספיר ושל מדינת ישראל נציגות המזרח התיכון בתחרות האירופאית, תמהיל שספיר היטיבה להדגיש במהלך כל שלבי התחרות כמאפיין המבודד אותה מיתר המשתתפים שהלכו על תדמית אירופאית של יורו פופ בואכה מחוזות הדאנס.

אבל העם אמר את דברו ונכבד זאת. כעת עינינו נשואות להמשך דרכה של ספיר סבן המשחררת הבוקר שיר חדש – "שורטת לי ת'לב" אשר נכתב בידי מאור תיתון ומשה בן אברהם שגם הפיקו מוזיקלית יחד עם אופק יקותיאל. מדובר בבלדת אהבה רומנטית בה לוקחת ספיר את תפקיד הגבר השר לאהובתו כשהוא נמרח כמו חמאה על ליבה. אלו הם מחוזות הרומנטיקה המסולסלת הן מחוזות נמל הבית הבטוח של ספיר.

כך ספיר עם יציאת השיר החדש – "אז הבוקר זה קורה. שיר חדש שלי יוצא לעולם. וכמה חיכיתי שכבר תשמעו אותו."

מחר תופיע ספיר סבן במופע בכורה במועדון רדינג 3 בנמל תל אביב, הבוקר הוכרז המופע כסולד אאוט.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: