כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

פס קול שבועי
כולל וידאו

איתן רדושינסקי חוזר למערב הפרוע

בעקבות אלבומו הייחודי - Gone With The Flood משיק איתן רדושינסקי קליפ לשיר I'll Be Back, האזינו.

בשנת 2018 השיק המוזיקאי איתן רדושינסקי, הפרונטמן של הרכבי הפאנק מטאל "פלסטיק פיקוקס" ו-"מידנייט פיקוקס" אלבום בשם Gone With The Flood אשר מבחינה מוזיקלית היווה עבודה שונה לחלוטין מהסגנון המוכר שלו, באלבום לקח איתן את המאזינים למסע בזמן ובמרחב כמאה וחמישים שנים לאחור היישר לסצנת המערב הפרוע של מרכז ארצות הברית על כל המשתמע מכך. היה זה פרויקט מוזיקלי משותף עם עדי מוסקו שגם הקליט והפיק מוזיקלית את השירים. אל המוזיקאים שחברו לאיתן בהקלטת האלבום מצויה גם מגי ביורקלנד מ-Calexico אשר תרמה את צלילי הפדל סטיל.

 

האלבום כלל תערובת מוזיקלית של מוזיקת קאנטרי אלטרנטיבי, מוזיקת מערבוני ספגטי ורוק קברטי אפל, המאזין מתלווה למסע בתוככי סצנת אמריקנה סהרורית בה מוטמעים אוצרות מוזיקליים ורעיונייים מלאי עוצמה. ברובד העליון אתה נסחף למלודיות האווירה, ברובד העמוק יותר את נשאב אל הטקסטים המגישים נרטיבים ומחשבות מופלאים ומוזרים גם יחד.

כעת, כמעט ארבע שנים אחרי יציאת האלבום, מגיש איתן רדושינסקי וידאו קליפ לשיר מתוכו – I'll Be Back. את הפרויקט מבקש איתן להקדיש לזכרה של סוניה ברשילון, מתרגמת ספרותית ואושיית רשת אשר הלכה לעולמה בגיל 40 ממחלת הסרטן.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d