פס קול שבועי

אלישע בנאי ממשיך לרדוף אחרי החלומות

אלישע בנאי משיק אלבום חדש - "ממשיך לרדוף אחרי החלומות", האזינו

אחרי ששיחרר את שיר הנושא "ממשיך לרדוף אחר החלומות" יחד עם "איש זאב" ובהמשך את השיר "שביל אופניים", משיק הבוקר הזמר, מוזיקאי, פזמונאי, מלחין, מעבד מוזיקלי, שחקן, דוגמן והטבח הישראלי אלישע בנאי, אלבום חדש בשם – "ממשיך לרדוף אחרי החלומות" הכולל חמישה שירים חדשים אשר נכתבו והולחנו על ידו בהפקתם המוזיקלית של ירדן אשכנזי ועומר ג'ו נווה שגם מנגנים באלבום, נגנים נוספים הם יהלי קורן ונועם גריידי.

באלבומו החדש חוזר אלישע לסגנונו האישי. הוא מבקש להמשיך את המסלול העצמאי ללא ליווי הרכבו "אלישע בנאי וארבעים השודדים". אמנם מדובר ביצירות בלעדיות של אלישע אך ישנם דברים שהוא אינו יכול להשיל מעליו והם בין היתר צבע הקול, רעיונות הנרטיבים בשירים וצלילי הגיטרה בס תופים. אותם למדנו להכיר בחומרים הקודמים והמוקדמים. אלו כשלעצמם לא פוגמים חלילה בשירים החדשים. לדעתי אלישע כבר מזמן פוסע בשבילים ברורים וצבע המוזיקה שלו כבר ניכר היטב בשדות המוזיקה הישראלית.

כך אלישע על האלבום – "שוב הגעתי לרגע הזה, יש לי אלבום חדש. אבל משהו הפעם מרגיש לי יותר משמעותי מתמיד. האלבום נכתב בתקופה שבה לא היה לדעת מה יהיה מחר שלי, מתוך זה הרשיתי לעצמי ללכת הכי רחוק עם החלומות שלי ולהגיע למקומות שלא מצאתי את האומץ להגיע אליהם לפני…"

בתאריך 5 במרץ יחגוג אלישע את השקת האלבום במופע במועדון גגרין. תבואו.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: