כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

אדריאטיק וסלומון בדרך לישראל

שורה של תקליטנים ומפיקים בינלאומיים תגיע לישראל לקראת חגיגות פורים ויום העצמאות, כל הפרטים

אמנם אנחנו בעיצומו של חורף שנת 2022 ובעיצומה של מתקפת האומיקרון, אקא הגל החמישי המובילים לסגר לא רשמי בעולם המופעים, אבל המפיקים והאמרגנים הישראלים לא נחים לרגע, העבודה על מסיבות הרייב האלקטרוניות של החגים שיגיעו באביב הקרוב כבר בעיצומן.

אז מי בדרך לישראל?

הצמד Adriatique הם ההדליינרז שיובילו את חגיגת הרייב המוזיקלי של פסטיבל  Desert weekend אשר יתקיים לכבוד חג פורים בין התאריכים  18 עד 19 במרץ בחאן השיירות בהפקת Music Tel Aviv בראשותו של האמרגן רונן מיילי.

לרונן מיילי יש יהלום נוסף בכיס – הוא מודיע כי ביום העצמאות יגיע דיג'יי סולומון, אחד מכוכבי סצנת הטכנו בעולם, הוא יופיע ברייב שיערך בפארק הירקון בערב החג.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d