סיקור הופעות
כולל וידאו

חוגגים את הדאנסהול עם Zion Train במועדון האזור

מסיבת רגאי והיפ הופ של צהריי שישי במועדון האזור, סאונדסיסטם.

צהריי יום שישי שטוף השמש, אני מגיע למועדון "האזור" שמקושט כולו ובכניסה מתנוססים דגלים בצבעים צהוב, ירוק ואדום כשמוזיקת רגאיי מתנגנת מפנים המועדון.

הימים ימי שיא האומיקרון, ואנשי חברת ההפקות המוזיקלית Zion Train כבר קפצו על חגיגות השנה התשיעית לרכבת הרגאיי, אך הם לא היו מוכנים לוותר על מסיבת העשור!! אז אחרי שהקטר של ה-Zion Train ממשיך כבר עשר שנים של רגאיי בכל רחבי הארץ – מצפון ציון – קריית שמונה, עמק הירדן, עמק המעיינות, תל אביב, ראשל"צ, רחובות וצומת כנות, עשה הקטר עצירה נוספת לחגיגות העשור והפעם במקום שבו ואני מצטט "שאנחנו אוהבים ומרגיש כמו בית כל פעם מחדש- מועדון האזור בתל אביב".

אז מועדון "האזור" למרות האומיקרון המשתולל בחוץ מתמלא לו לאיטו במשפחות, ילדים, ראסטאפרים ועוד מבלים ומבלות, הדיג'יי מקפיץ את כולם עם מוזיקת רגאיי עכשווית, הדלתות לחצר שטופת השמש פתוחות לרווחה והמועדון שוקק חיים וילדים 😍

על הסט ניגנו רגאיי מושלם הדיג'יי- ראשון ניגן – Eliasi Selassie איתי אליאסי, האח והחבר המוכשר, מגיע לסט נוסטלגי (ניגן בערב הראשון אי פעם שלנו בפאב התחנה) מלא בדאב עם באסים שמנמנים ורוטס שורשי משובח. אחריו ניגן Rasta Zion – הראסטה הירושלמי בכמה טיונים ישנים, חדשים ומרעננים מכל סגנונות הרגאיי! שלישיים עלו וניגנו הצמד bless & mercy Sound – הצמד שמגיע אלינו הישר מנתניה סיטי לראשונה איתנו בחגיגות השנתיות שניגנו סט צהריים מלא בסלקשן מיוחד ודאבפלייטים! אחריהם עלה לנגן HI Fi (A-MAR SOUND) – ירון "היי פיי" מתקלט מוזיקה ג'מייקנית מאז סוף שנות השמונים במועדון הסווטו המיתולוגי, ניגן את האנרגטיות של קינגסטון. את הסט חתם JAHasson Sound המפיק של הליין  בסט ספיישל לכבוד החגיגות מרגאיי ועד דאנסהול עם הכלי הקשה ברקע!

אז אחרי ששתינו בירה ונכנסנו לוויב החלו לעלות לבמה האמנים, ראשון עלה ובא רונלד רגאיי הבעלים של מועדון "האזור", לבוש בז'אקט ג'מייקאני אדום בוהק עם הגיטרה וניגן רוק רגאיי. אחרי רונלד רגאיי עלה ראסטה חי שציין שהוא רגיל לומר ערב טוב והוא כ"כ שמח שניתנת לו ההזדמנות לומר צהריים טובים במועדון מלא במשפחות וילדים, וביצע את "רק אהבה תהרוג אותי", "מיליון אמת", "יהלומים" ו-"עדן". אחריו עלה ובא קאשי שגם עלה וביצע את "עולם שיראה כמוך" ועוד 2 שירים שאינני מכיר – תסלחו לי על כך.

אחריו עלה ובא המטאור של ההיפ-הופ הישראלי אברהם לגסה הענק, שעלה ופתח עם השיר המפוצץ "לראות את אלוהים", המשיך ב-"כלום לא יעצור אותי" ופינק את הקהל ב-2 שירים מאלבומו החדש "פייסבוק" ו-"סייפר".

צהריים שמשיים וחמימים, גדושים במוזיקת רגאיי והיפ-הופ ישראלי משובח, עם בירות ואחלה וויבים, היה מושלם!

שי שיר

שי שיר וטלי ספיר: הוא: איש חינוך בכל רמ"ח אבריו, שהמוזיקה מהווה מרכיב מרכזי בחייו. היא: ביום מנהלת רישוי במשרד אדריכלים ובשאר הזמן תופרת, יוצרת וכותבת. ביחד: הם ההורים של אלה ורותם ויחד איתן חיים ונושמים הופעות ומוזיקה.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: