חדשות הסצנהחדשות מקומיות

גם עידן עמדי יופיע בטקס המשואות השנתי

אחרי שהזמרים רביב כנר וואלרי חמאתי נבחרו להופיע בטקס המשואות ביום העצמאות הוחלט כי גם עידן עמדי יטול חלק במופע הפותח את אירועי יום עצמאות.

ועדת השרים האחראית על טקס הדלקת המשואות בערב יום העצמאות החליטה כי הזמר היוצר והשחקן עידן עמדי יטול חלק בטקס הדלקת המשואות הממלכתי שיפתח את חגיגות יום העצמאות ה-74 למדינת ישראל. עידן עמדי מצטרף לזמרים רביב כנר וואלרי חמאתי שאף הם ישירו במהלך הטקס הממלכתי.

כך הודיע הבוקר יו"ר ועדת השרים לסמלים וטקסים, השר חילי טרופר – "עידן עמדי הוא מהיוצרים המוכשרים במדינת ישראל ואני שמח על כך שיופיע בטקס המשואות הקרוב. מעבר להיותו יוצר ושחקן מוכשר, עידן מייצג את כל הטוב שיש בישראליות, בין השאר דרך הבחירה שלו להתנדב ולהעניק לאחרים בכל הזדמנות".

כך הגיב לפני דקות ספורות עידן עמדי עצמו על ההחלטה כי יופיע בטקס – "בערך לפני שעתיים סיימנו יום צילום של ׳פאודה׳. פתחתי את הטלפון ונדהמתי מכמות התגובות וההודעות סביב ההשתתפות בטקס המשואות. לרגע תהיתי אם אנשים התבלבלו וחושבים שאני מדליק משואה (; (משיא משואה למטיבי לכת) חייב להודות שזה תפס אותי בהפתעה מוחלטת. בעיקר החיבוק החזק והמילים הטובות. השנה אני מציין עשור לקריירה. עשר שנים מלאות וגדושות בכל מכל כל. עצב, שמחה, כישלונות והצלחות. כמו החיים. ערבוב של רגשות וצבעים. אני שמח לציין את העשור הזה ככה. לקבל את האהבה העצומה הזו מכם, זה לא דבר שמובן לי מאליו בשום צורה. תודה לאל על מתנות החינם. ולתפארת מדינת ישראל."

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: