חדשות הסצנהחדשות מקומיות

רביב כנר וואלרי חמאתי יופיעו בטקס המשואות הממלכתי השנתי

רביב כנר וולארי חמאתי יופיעו בטקס הדלקת המשואות הממלכתי שיפתח את חגיגות יום העצמאות ה-74 למדינת ישראל.

שמותיהם של שני האמנים נמסרו בהודעה שיצאה מטעם מארגני הטקס הממלכתי אשר יונחה השנה על ידי שתי נשים לראשונה בתולדותיו, אלמז מנגיסטו והילה קורח, יתקיים בהר הרצל ביום רביעי, אור ליום ד' באייר,4 במאי 2022 ויעמוד השנה בסימן ״יד פוגשת יד אחות״.

רביב כנר, מהשמות המובילים והמוערכים במוסיקה הישראלית בשנים האחרונות. התגייס ליחידה מיוחדת  ומשרת כלוחם במילואים בהתנדבות גם בימים אלו. רביב, שכבש את לבבות הקהל עם סיפורו האישי וקולו העוצמתי והמרגש, יופיע בטקס הדלקת המשואות לאחר שכבש את כל פסגות המצעדים עם שיריו ״רסיסים״, ״רוצה שלום״ ו״נשלים את הכל״  לאחר שסומן לאחד הזמרים המבטיחים ביותר במוזיקה הישראלית.

ואלרי חמאתי, ילידת יפו, זמרת עוצמתית וחזקה, יוצרת וכותבת את שיריה. נחשבת למיוחדת בנוף המוזיקלי בישראל ובעלת קול ייחודי שאי-אפשר להתעלם ממנו. בשנה האחרונה הפכה ולארי לאחת הזמרות המוערכות במדינה וזוכה לאהדה רבה מהקהל הישראלי.

כך הודיע יו"ר ועדת השרים לסמלים וטקסים השר חילי טרופר – ״רביב כנר וואלרי חמאתי הם יוצרים צעירים ומוכשרים שמביאים קול ייחודי. רביב, מביא לתוך יצירתו גם את חוויות חייו, על הכאבים ועל הכוחות הטמונים בהם. ואלרי,  זמרת ערבייה נוצרייה  בעלת קול שחודר לבבות ועם מנעד קולי רחב ורגיש במיוחד. אני שמח שרביב ווואלרי ישתתפו גם הם בטקס המשואות בשנה זו ויהיו חלק מהפסיפס הישראלי היפה שיקבל ביטוי באירוע המרכזי ביום העצמאות ה-74 למדינת ישראל״

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: