כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

נסרין קדרי דוחה את הופעותיה

הזמרת הודיעה כי היא החליטה לדחות את הופעותיה הקרובות בעקבות האומיקרון, כל הפרטים

בהודעה שהוציאה הזמרת נסרין קדרי באמצעות חשבון האינסטגרם הרשמי שלה היא הודיעה כי היא החליטה לדחות את ההופעות שנקבעו להתקיים בעוד מספר ימים בהאנגר 11 בנמל תל אביב בעקבות השקת אלבומה החדש "Nasrin Garden", היא מסרה כי ההופעות נדחות לתאריכים 12 עד 23 בפברואר. נסרין נימקה זאת ברצונה לשמור על בריאותם של קהל מעריציה.

זו לשון ההודעה – "היי אהובים שלי, חיכיתי כל כך לראות אתכם בהאנגר שבוע הבא אבל בריאות היא לפני הכל. אז אנחנו לא מבטלים שום דבר רק דוחים טיפה לתאריכים 21-22-23 לפברואר. כמובן שהכרטיסים שרכשתם תקפים באופן אוטומטי לתאריכים החדשים. הכל לטובה וזה רק נותן לי עוד זמן להתארגן על עוד הפתעות שיהיו במופע במיוחד בשבילכם. אוהבת המון ומחכה לראות אתכם"

כאמור נסרין איננה הזמרת והפרפומרית היחידה שדוחה את הופעותיה בשל גל ההתפשטות של וריאנט האומיקרון בארץ ובעולם, כזכור גם הזמרת והיוצרת נגה ארז דחתה סבב הופעות בינלאומי בשל המגיפה, גם מנהל מועדון בארבי סגר את שערי המועדון עד סוף החודש מאותה סיבה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d