חדשות בינלאומיותחדשות הסצנהמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

הסבב הבינלאומי של נגה ארז נדחה

בהודעה שיצאה מטעם האמנית הבינלאומית נגה ארז סבב ההופעות האירופאי נדחה, כל הפרטים.

גל האומיקרון פוגע בעולם התרבות וסצנת ההופעות לא רק בארץ אלא ברחבי העולם, המוזיקאית והפרפורמרית הבינלאומית נגה ארז אשר הייתה אמורה לצאת בחורף הנוכחי לסבב הופעות במספר מדינות באירופה הודיעה כי הסבב נדחה והם מנסים לקבוע תאריכים חדשים בעתיד. לציין כי בניית לוח זמנים בינלאומי אינו עבודה קלה והיא מצריכה תאומים רבים של צוות, אתרי הופעות, משרדי רשויות ועוד.

כך בהודעה שיצאה לפני זמן קצר בעמוד הפייסבוק הרשמי של נגה – "הסיור הקרוב שלנו באיחוד האירופי נדחה! להגיד שאנחנו מאוכזבים זה אנדרסטייטמנט. למרבה הצער, נאלצנו להעביר אותו מאוחר יותר במהלך השנה עקב ההגבלות המתמשכות במדינות רבות. הסיור נמצא כעת בהזמנה מחדש ותאריכים חדשים יפורסמו בשבועות הקרובים. נראה אותכם.ן בקרוב!!! רק לא ברגע שקיווינו. הקפידו לשמור את הכרטיסים שלכם.ן – הם יהיו תקפים לתאריכים שנקבעו מחדש."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: