קליפים מהופעות

Sun Tailor – ֿֿI Wanna Know

ארנון נאור, אקא Sun Tailor משיק שיר חדש - "I Wanna Know", האזינו

המוזיקאי והיוצר ארנון נאור, המוכר בטייטל הבימתי – Tailor Sun הלך לישון באחד הערבים לאחר מריבה עם בת זוגו, בלילה הוא חלם שהוא יושב בבר בלונדון עם חבר המשמיע לו שיר ואומר –  "מתאים לך לשיר את זה!". כשארנון מתעורר השיר מהחלום עדיין מזדמזם לו בראש. החלום הפך למציאות ושיר חדש העונה לשם – "I Wanna Know" שמילותיו ולחנו נכתבו על ידו יכלל באלבומו שיענה לשם "Days Losing " אשר יצא במרץ הקרוב. לצידו של ארנון תשמעו את קולה של מיקה שדה.

כך ארנון על השיר החדש – "כמה מילים על I Wanna Know שיצא היום – השיר הזה אשכרה הגיע בחלום! קמתי איתו באמצע הלילה, אחרי שהילה ואני רבנו (הריב הראשון, המיתולוגי). בחלום אני יושב בבר לונדוני שעבדתי בו פעם, עם חבר ( hi Carey Windsor) שמשמיע לי מוזיקה חדשה. ואז מגיע שיר יפה והוא אומר לי, מתאים לך לשיר את זה! אנחנו מתחילים לשיר ביחד, ואז אני מתעורר, והשיר עדיין אצלי בראש. אני מושיט יד לטלפון, ממלמל משהו כמעט מתוך שינה למיקרופון וחוזר לישון. בבוקר קמתי ולחצתי פליי מתוך ציפיה לשמוע משהו מביך ברמות, אבל לא! יש שם שיר, והוא טוב! בית ופזמון, כולל רוב המילים – כמעט כמו הגרסה שיצאה היום. מודה שהתרגשתי לא רק מהשיר אלא גם מהיעילות! לכתוב שיר בזמן שינה, הרגשתי שניצחתי את השיטה. כמובן שזה לא קרה מאז, חזרתי לכתוב שירים בהכרה ולהזיע כמו כולם. אם יהיה מספיק ביקוש ואהיה מספיק אמיץ עוד אעלה את ההקלטה מהלילה ההוא, (לא בטוח שאתם בשלים לשמוע את קול הלילה שלי)."

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: