חדשות הסצנהחדשות מקומיות

פסטיבל בסוודר 2022 יוצא לדרך

הפסטיבל חוזר השנה אחרי הקפאה בעקבות הקורונה, הפעם במתכונת אינטימית ובהוד השרון, כל הפרטים.

החורף מגיע ועימו לצערנו רבים הם חסרי וחסרות הבית הזקוקים לחום בימים הקרים הללו. אחד הפתרונות החברתיים שפעלו בשנים האחרונות לסייע לכל אותם נזקקים היה פרויקט "פסטיבל בסוודר" שהתקיים מידי חורף במשך עשור שלם במועדון בארבי בתל אביב במסגרתו הופיעו אמנים רבים על בסיס התנדבותי אל מול קהל ש"שילם" את כניסתו לאירוע בתרומת בגדי חורף עבור הנזקקים.

ההיענות הייתה אדירה, הן של קהיליית האמנים והמוזיקאים מהשורה הראשונה שהתנדבו להופיע והן של הקהל שהביא כמויות אדירות של ביגוד וציוד חורפי אשר הועבר באוטובוס מיוחד למרכז החלוקה.

כעת משנה הפסטיבל את פניו ואופיו בעקבות רוח הזמן והתקופה הלא קלה, כאשר מפיקו ליאור ברק מתכנן את קיומו במתכונת יותר אינטימית כמיני פסטיבל בבר שכונתי ה Ba_Be_Bar בניהולו של דרור ג׳יניאו בדרך מגדיאל 10 בהוד השרון בתאריך 12.1.2022 מהשעה 20:30 כאשר גם עמותת פתחון לב תסייע בליקוט ואיסוף הביגוד שיחולק.

האמנים שאישרו עד עתה את הגעתם והופעתם במיני אירוע הם סי היימן, סגול 59 וג׳וני שועלי שיופיעו בהתנדבות מלאה.

ליאור פונה בהזדמנות זו לכל האנשים שנטלו חלק בפסטיבל בעבר לקום וליזום אירועים דומים, אינטימיים וקטנים גם באזור מגוריהם – " להרים את הכפפה וליזום פסטיבל בסוודר בעיר מגוריכם, בבר השכונתי, עם אומנים מקומיים ועם הרבה חמלה בלב לחסרי הבית. זה יכול לעבוד בכל עיר. פסטיבל בסוודר שייך לכולם."

פסטיבל בסוודר
פסטיבל בסוודר

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: