קליפים חדשים

שירה גבריאלוב – על הכל

שירה גבריאלוב משיקה שיר חדש - "על הכל", האזינו

כבר שבוע וקצת יותר שאני מתאפק לא להראות לכם.ן את הוידאו קליפ החדש המלווה את השיר "על הכל" ששירה גבריאלוב מבצעת עם המילים שכתב  אור מילשטוק  והלחינו עבורה עמרי קסטן ולירון בן שמעון בהפקה מוזיקלית של  גיא קחלון ודור דקל. השיר "על הכל". מהווה סוג של אבן דרך בקריירה המוזיקלית של שירה, נתחיל בעובדה שהפעם היא נוטלת על עצמה את תפקיד המבצעת בלבד ואיננה מעורבת בתהליך הכתיבה וההלחנה, נמשיך הלאה לעובדה שבימים הקרובים שירה תתחתן עם בן זוגה אשר הנרטיב בשיר מוקדש בעצם לזוגיות שלהם. אמשיך עוד ואומר כי המהלכים הטקסטואליים בשיר היושבים באופן מהודק על מלודיה המלווה טקסט על דרך השלילה שנפתחת בדרמה שקטה ומתח העולה ומצטבר עד ההתפוצצות בפזמון החוזר שכל כולו יחד וחיוביות.

נראה כי זהו שלב בדרכה המקצועית כאמנית יוצרת לשחרר ולדעת לקבל עבודה של אחרים המותאמת אליה כחלק מהמסע שהיא עוברת במסלול הזוגיות שתקבל גושפנקא חוקית בקרוב. מכל מקום, אהבתי את השיר.

כך שירה על השיר החדש – "לפני שנה בערך אור מילשטוק שלח לי כמה שירים, אחד מהם לא יצא לי מהראש. על ההקלטה שמעתי את הקול המתוק של עומרי קסטן, שהלחין את השיר יחד עם לירון בן שמעון, ופשוט התאהבתי. שיר ראשון שמוכשרים אחרים כתבו וגרם לי להרגיש כאילו אני כתבתי אותו בעצמי, זו תחושה מאוד מבלבלת ליוצר אני מודה. אני רגילה לעבור את כל תהליך ההיריון ולא רק את הלידה. אז אחרי שמיעה ראשונה, התקשרתי לאור ואמרתי לו ״את זה אני רוצה״. מה זה רוצה? חייבת. צריכה."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: