קליפים חדשים

הקולות הצפים – אולי השמש עייפה

בדרך לאלבום הבא משיקים חברי "הקולות הצפים" שיר חדש - "אולי השמש עייפה", האזינו

חברי להקת "הקולות הצפים" הם – אודי רז, זמר ונגן כלי נשיפה, כותב ומלחין את שירי הלהקה. אולי הוא מוכר לכם יותר כשהוא עטוף בסוזאפון בתזמורת מארש דונדורמה, לצד עוד 15 נשפנים ומתופפים. בקולות הצפים הוא מראה צד אחר שלו כיוצר וזמר. לילה מזל יינישן  – זמרת, אמנית רב תחומית וחברה במקהלת גיא בן הינום. יואב יפת  – שחקן, קריין ושדרן רדיו, קול הבס העמוק שלו מוכר משידורי כאן 88. זו הלהקה היחידה שהוא שר בה. גיא רודוביץ', שמנגן בגיטרה בלהקה, הוא כותב שירים, זמר, וחבר בלהקות גיא & איי וביטניק.

הרביעייה האקלקטית הזו עומדת להשיק אלבום מינימליסטי (אי.פי) חדש שיכלול שלושה שירים בלבד. את "אולי השמש עייפה" המהווה הסנונית הראשונה מתוכו כתב והלחין אודי רז בהפקתו המוזיקלית של יוני לוין אקא שוזין שגם הצטרף בגיטרת בס בסשן הנגינה יחד עם נועם חיימוביץ' ויינשל בכינור וויולה, רני בירנבאום על התופים וכלי הקשה.

כך אודי רז על השיר החדש – "כשלימדתי את לילה את השיר הזה בחזרה בפעם הראשונה היא ממש בכתה, חשבתי עליה כשכתבתי אותו וידעתי שהיא הכי מתאימה לשיר אותו. אולי גם קצת חששתי לבצע שיר אפל כזה בעצמי. אבל מסתבר שאפילו כשאני כותב שיר על דיכאון הוא יוצא בסוף אופטימי, כנראה עניין של אופי”. 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: