קליפים חדשים

שי גבסו – לב אדום

שי גבסו בשיר חדש - "לב אדום", האזינו

שנתיים חלפו להן מאז  השיק הזמר שי גבסו את שיריו האחרונים בעברית – "יהלומים לבנים" ו – "שביל בלי שם", הבוקר הוא משיק שיר חדש – "לב אדום" אשר נכתב בידי שי גבסו יחד עם שי פינטו וטל פורר שגם הפיק מוזיקלית.

כך שי על השיר החדש – "השיר הזה הגיע אליי בדיוק בזמן הנכון, אחרי תקופה של התמקדות מחדש, ועם החיבוק הענק שלכם מהשבועיים האחרונים. פלוס הדייקנות של שי פינטו שידע לתת מילים לרגשות שלי והמוזיקה של טל פורר שגם הפיק את הביצועים שלי מתוך תחפושת של גורילה. אני מקווה שהוא ייתן גם לכם את הכוח שהוא נתן לי בתקופה הזו. לב גדול."

על הקליפ אחראי הבמאי סאשה פרילוצקי שלקח את כל הצוות לקייב, שם נעשו הצילומים. בימים אלה שי עובד על שירים חדשים נוספים וצפוי להשיק מופע בחודש הבא.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: