קליפים חדשים

מאיה בוסקילה – ממך וממני

הזמרת מאיה בוסקילה משיקה שיר חדש "ממך וממני", האזינו

זו הייתה שנה לא קלה למאיה בוסקילה, הזמרת, השחקנית והדוגמנית שפרצה לתודעה עם השירים "סיפור מכור" ו"הלב" (המוכר כ- לילה סתוי), חוזרת כעת, חמש שנים מאז השקת אלבומה האחרון – "נושמת", עם שיר חדש – "ממך וממני" אשר מילותיו נכתבו בידי תמר יהלומי ויונתן קלימי שגם הלחינו והפיקו מוזיקלית. המילים כאילו ונכתבו בהזמנה ממש על מנת לתאר את רחשי ליבה ומחשבותיה של מאיה בעקבות הפרידה והגירושין מבן זוגה לאחר נישואין שנמשכו קצת מעל שנתיים. למאיה שכמעט ואין לה רגע דל בעיסוקיה במהלך העת האחרונה – משחק מעל בימת התיאטראות הן במחזמר אוויטה והן במחזמר מרי לו במקביל, דואט משותף עם הזמרת קלי קלארסון, השתתפות בפסטיגל ועוד, השיר החדש הוא סיכום רגשותיה עד כאן ובעקבות.

כך מאיה על השיר החדש – " שנתיים לא הוצאתי שיר, שנתיים לא שרתי את נשמתי. כל כך מתרגשת… בעודי עובדת על שיר אחר לגמרי עם יונתן קלימי ותמר יהלומי, יונתן השמיע לי שיר אתני.. ואמר…״זה לא בשבילך״ באותו רגע ידעתי שהשיר שלי… ישבנו על רפרנסים ואיך אני שומעת את השיר והתוצאה מרגשת אותי, כי זה מראה שלפעמים אנשים רואים או שומעים אותך מבחוץ אחרת ממה שאתה מבין באינטואיציות שלך. מה גם שהטקסט פשוט ישר נכנס לי לכל ניצי נשמתי…"

על הקליפ המלווה את השיר החדש מספרת מאיה – "את הקליפ החלטנו לעשות בים, המסר של הקליפ מאד חשוב לי מכיוון שיש לי ילד שמתבגר ונע ונד במשקלו וילדים יכולים להיות לא פשוטים בנושא , במיוחד נערות שרואות איזשהו אידיאל יופי לא אנושי ברשתות החברתיות ולכן כל הקליפ יהיה בלי פוטושופ , כדי להראות שאפשר בכל גודל ובכל גיל לחגוג את הנשיות שלך"

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: