קליפים חדשים

שירן – Fadaytak | פדיתכ | فديتك

שירן אברהם משיקה שיר חדש במקביל לביצועו באקס פאקטור - Fadaytak | פדיתכ | فديتك, צפו

את שירן אברהם פגשנו לפני מספר שנים כאשר יצאה עם הלהיט – " Zehere" ולאחריו עם הלהיט – "Yatim", הגדרתי אותה אז כך – שירן אברהם לוקחת את שורשיה התימניים ורוקחת אותם במסע תבלינים הנע בין סמטאות הארלם, הררי תימן ורחובות תל אביב. מאז היא הספיקה להופיע עם עידן רייכל ואף להשיק שני אלבומי סולו.

כעת היא משיקה שיר חדש בדרך לאלבום הבא עליו היא עובדת עם כותב טקסטים בשם אימאן המתגורר בתימן. בו זמנית היא גם מבצעת אותו יחד עם בן זוגה, המפיק המוזיקלי רון בקאל, בפני חברי צוות השיפוט של תכנית הריאליטי המוזיקלית אקס פאקטור. השיר – ”פדיתכ“ (בעברית פירשו – כפרעליך), השיר נכתב מנקודת מבטה של אישה השרה לאהובה, היא אומרת כי לא שכחה אותו למרות שהוא לא עימה אך היא מצפה לבואו.

הגרסה הרשמית, יש כבר תגובות מתימן מלאות באהבה

גרסת הלייב מאקס פאקטור (הם לא ידעו שזו השמעת שיר מקורי פומבית ראשונה), מרגול "לא עפה" מירי מסיקה "עפה"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: