קליפים חדשים

גלעד שגב ובן מנקמבה – Oh my Child

גלעד שגב משיק במסגרת הפרויקט המוזיקלי Passerby את השיר - Oh my Child ומארח את הזמר ממאלאווי בן מנקמבה, האזינו

גלעד שגב משיק שיר חדש – Oh my Child מתוך אלבומו עובר אורח – PASSERBY המוקדש לשיתופי פעולה מוסיקליים עם אמנים מכל העולם. השיר החדש נכתב ומבוצע יחד עם בן מנקמבה, אחד המוזיקאים החשובים והמפורסמים במלאווי, במהלך סיבוב הופעות של גלעד, במסע הופעות PASSERBY באפריקה.

הקשר הראשוני בין בן וגלעד נוצר במסגרת "יום המעשים הטובים", כשהתבקשו לכתוב יחד את "Good deeds day" שיר יום המעשים הטובים הרשמי העולמי, ומאז נשארו חברים טובים. את השיר "Oh my Child" שמשלב את השורשים המלאווים של מנקמבה יחד עם הסגנון של שגב – PASSERBY, בחרו היוצרים להקדיש לבנים שלהם, טינקי וניאו, והוא מכיל בתוכו את מה שהיו מאחלים להם בדרכם בעולם.

השיר יוצג לראשונה על במה במופע של שגב בהיכל התרבות "אולם צוקר" בתאריך 18 לנובמבר (כרטיסים זמינים כאן), בו יוקרן גם חלק מפרק הפיילוט של סדרת הטלוויזיה המתהווה "PASSERBY", המספר את סיפורו של מנקמבה כמוסיקאי בעל הצלחה בינלאומית, שוויתר על הקריירה שלו כדי למלא את תפקיד אביו כראש הכפר עם לכתו.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: