חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

שמונה הרוגים בהתפרצות הקהל במופע של טראוויס סקוט

שמונה הרוגים בהתפרצות הקהל במהלך המופע של טראוויס סקוט בפסטיבל Astroworld בטקסס. 50,000 איש נכחו בפסטיבל, בניהולו של טראוויס סקוט, בו הופיעו בין היתר הרכבים כ - Tame Impala ו-Earth, Wind & Fire.

לפחות שמונה בני אדם נהרגו וכמה אחרים נפצעו בעקבות פריצת קהל לקדמת הבמה במהלך המופע של טראוויס סקוט בפסטיבל אסטרווורלד ביוסטון. הקהל התקרב לבמה בזמן שסקוט, שהקים את הפסטיבל, הופיע בערב הפתיחה.

הראפר עצר את המופע לאחר שהבחין במעריצים במצוקה ליד קדמת הבמה, וביקש מצוותי האבטחה לסייע ולחלץ את הקהל. כאמור שמונה נהרגו בלחץ שהופעל על ידי ההמון ששעט קדימה, מאות נפצעו ועשרות פונו לבתי החולים בסביבה.

כך זה נראה במצלמות שתיעדו את פריצת הקהל למתחם

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: