קליפים חדשים

ואלרי חמאתי – ככה לוותר

ואלרי חמאתי יוצאת הריאליטי המוזיקלי הכוכב הבא עם שיר חדש – "ככה לוותר", האזינו

אמת שאת ואלרי הכרנו כאן עוד לפני השתתפותה וחשיפתה בתכנית הריאליטי המוזיקלית "הכוכב הבא", ממש בתחילת השנה היא השיקה שיר שכתב והלחין עבורה חגי אוזן, מי שאחראי על מירב השירים האהובים של נסרין קדרי.

השנה האחרונה היוותה שנת מהפך שלם עבורה, ההשתתפות ב"כוכב הבא" עשתה זאת ללא כל ספק. כעת, אחרי הפריצה הגדולה וסדרת ההופעות לצידו של הכוכב הבא, תמיר גרינברג. כשהם אוספים עוד ועוד מעריצים ומעריצות, ובמיתוג חדש, היא משיקה הבוקר את השיר – "ככה לוותר".

השיר נכתב על ידי ואלרי חמאתי, לידור סעדיה, אסי טל ויניב בל שגם הלחינו במשותף בהפקה מוזיקלית של אסי ויניב.

הסיפור המכונס בין מילות השיר נותן מעין הצצה לעולמה של ואלרי. או יותר נכון לעולמן של צעירות ערביות החיות בארץ, משפחה, כיבוד הורים, אהבה, קבלת אישור. השיר המספר על רגשות האהבה של המספרת לאהובה ובקשת האישור מהאב לאמצו ולתת להם את ברכת הדרך.

את הנרטיב הזה עוטפת מלודיה המתחילה בפריטה על כלי מיתר וממשיכה במקצב רקיד הקורץ למחוזות הלטינו כאשר ואלרי משלבת את מילות השיר לסירוגין בין עברית וערבית.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: