קליפים חדשים

יותם פור – אני בא חדש

יותם פור מאמין בטוב, שירו - "אני בא חדש" שווה האזנה.

המוזיקאי והיוצר יותם פור משיק שיר חדש "אני בא חדש" אשר נכתב והולחן על ידו בהפקתו המוזיקלית של רון בקאל. את יותם הכרנו כאשר  הוביל הרכב אינדי תל אביבי בשם "סן פדרו". מאז עשה יותם דרך מוזיקלית ארוכה ומגוונת במיוחד לצד הצלילים המגיעים מאגן הים התיכון על כל חופי היבשות המקיפות אותו.

כעת עושה יותם את דרכו ומירב מאמציו לקראת השקת אלבום חדש שיענה לשם – "הגעתי הביתה", שם המרמז על רצון להגיע לשורשים. בשיר החדש – "אני בא חדש" חופן יותם, ממש כבקליפת אגוז, מעין שיר אהבה, קצר במילים ובתים אך עשיר בתקווה. יותם פור: "השיר מדבר על הרצון להאמין שמשהו טוב תמיד בדרך אלינו בצורה כזאת או אחרת, אבל נדרשת עבודה פנימית כל יום מחדש". 

כך יותם פור עם יציאת השיר החדש – "השיר מדבר על הרצון להאמין שמשהו טוב תמיד בדרך אלינו בצורה כזאת או אחרת, אבל נדרשת עבודה פנימית כל יום מחדש".

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: