קליפים חדשים

לאה שבת – חוף מבטחים

לאה שבת משיקה שיר חדש - "חוף מבטחים", האזינו

זמרת הנשמה של ישראל, לאה שבת, משיקה הבוקר שיר חדש – "חוף מבטחים", אשר נכתב והולחן על ידה בהפקתו של גלעד שמואלי, הנרטיב של השיר מבקש להעביר מסר אקטואלי לזמנים הבלתי יציבים שאנחנו חווים בששנה החולפת, לאה שבת מצליחה להעביר תקווה וביטחון באמונה כי העתיד עדיין חופן בפנינו טוב.

כך לאה שבת על השיר החדש – "הייתה לי התעברות ארוכה עם השיר ״חוף מבטחים״ הרבה זמן הוא היה בתוכי… עברתי איתו גלגולים ודיוקים בטקסט בלחן… וגם חיפוש אחר הלבוש הנכון והמתאים של השיר מהצד של עיבוד והפקה מוזיקאלית. השיר מדבר על אהבה ואמונה בכל מיני דרגות של רוחניות גם זוגית פרטית וגם עולמית ופתוחה. אני מאוד אוהבת ומחוברת לשיר הזה ומאוד מתרגשת לקראת יציאתו לאויר העולם"

 את לאה שבת תוכלו לפגוש במופע שיתקיים בתאריך 27 באוקטובר במרכז ענב במסגרת פסטיבל הפסנתר ובו יתארחו אחיה שלומי שבת ונועם בנאי. בתאריך 24 בנובמבר היא תופיע במועדון זאפה בהרצליה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: