חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

כוכבי הנוער מובילים קמפיין כנגד עישון עם מסר חינוכי – יש לי SAY

שורת כוכבי נוער הכוללת את נועה קירל, סטפן לגר, עדן אלנה, ליאל אלי, עדן מאירי, לואי עלי, אוראל צברי, ספיר סבן ועוד חוברים לביצוע שיר משותף אשר יחזק את הנוער לאמר לא לעישון. השיר מהווה חלק מקמפיין המשותף לעמותה ציבורית, משרד הבריאות וצה"ל. צפו

לפי נתוני משרד הבריאות, מדי שנה מתים בישראל אלפי אנשים בעקבות נזקי עישון. מחקרים קובעים כי העישון מקצר את תוחלת החיים ב-10 שנים לפחות. בני נוער רבים נוטים להשתמש בסיגריות רגילות ואלקטרוניות מבלי להבין שהן גורמות להתמכרות ולנזקים בריאותיים משמעותיים.

במהלך המשותף של קרן התובענות הציבורית, משאד הבריאות וצה"ל הוחלט לצאת בקמפיין שינסה להעביר את המסר לצעירים לומר לא לתרבות העישון. את השיר כתבו והלחינו רון ביטון ואיתי שמעוני בהפקתו המוזיקלית של גיא דאן.

כוכבי הקליפ באירוע ההשקה שהתקיים היום בסינימה סיטי גלילות. צילום רפי דלויה
כוכבי הקליפ באירוע ההשקה שהתקיים היום בסינימה סיטי גלילות. צילום רפי דלויה

במילות השיר מועבר המסר באופן פשוט וישיר – לומר לא לעישון. כאמור לביצוע השיר אוחדו שורת אמנים האהודים במיוחד על בני נוער וביניהם נועה קירל, סטפן לגר, עדן אלנה, ליאל אלי, עדן מאירי, לואי עלי, אוראל צברי, ספיר סבן ועוד.

השיר המלווה בקליפ  עליו אחראי הבמאי לירן סגל יוביל את הקמפיין לא רק ברשתות החברתיות ופלטפורמות הסטרימינג השונות אלא גם בשילוט חוצות וקמפיין בערוצי הטלוויזיה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: