קליפים חדשים

אביב בכר – אתה לא לבד

אביב בכר מציג שינוי בדרכו המוזיקלית עם שיר חדש - "אתה לא לבד", האזינו

כמעט שנה חלפה מאז השיק המוזיקאי היוצר אביב בכר את אלבום הבכורה שלו, וכעת הוא משיק שיר מתוך פרוייקט חדש משותף עם המפיק המוזיקלי עמית שגיא – "אתה לא לבד", השיר נכתב בידי אביב והולחן יחד עם עמית שגיא ופילוני. מדובר בפתיחת דף חדש בדרכו המוזיקלית של אביב בכר הפונה לשילוב בין המזרח למערב במוזיקה והשירים שהוא יוצר. השיר החדש מהווה מעין תפילה אישית שבאה להזכיר ולתת כוח אמיתי לכל אחד ואחת לזרוח בעולם ולא לפחד, אף פעם, להאמין בעצמך.

כך אביב בכר עם השקת השיר – "גאה ומתרגש בטירוף לשחרר היום לאוויר העולם שיר שיקר מאוד לליבי, אפשר להגיד ה״תפילה האישית״ שלי. הוא מכוון בדיוק למקום הזה בלב שלפעמים מרגיש לבד מול העולם הזה. זה לא משנה כמה אהבה ירעיפו עלייך, וכמה אתה נותן מעצמך לסביבה, לא תמיד אתה מצליח לראות את רוחב היריעה , רק את המשקע שבו אתה עומד בדמיון שלי זה כמו טרמפולינה ענקית ואתה לא מצליח, לא מעיז לקפוץ אבל.. מעבר לכל זה , מעבר לכאב המקומי הזה, העולם ממשיך להיוולד כל יום מחדש וכל יום אתה מקבל צ׳אנס לקום ולזרוח וכשאתה יוצא מזה, אתה רואה מגבוה יותר שיש עלייך שמירה ומישהו שם למעלה באמת מאמין בך , ״אתה לא לבד אף פעם״ זהו שיר ראשון מפרוייקט גדול שזכיתי ליצור עם שותפי, אחי -עמית שגיא. ועכשיו הוא כולו שלכם ❤️ שתפו לכל מי שיקר ללבכם, זו מתנה יפה 🙂"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: