חדשות הסצנהחדשות מקומיות

פסטיבל המטאל הישראלי עובר לתל אביב

פסטיבל המטאל הישראלי שהיה אמור להיערך בפארק הירדן עובר למועדון B Side בתל אביב, כל הפרטים

אמש סמוך לשעה עשר בערב הודיעו מארגני פסטיבל המטאל הישראלי אשר היה אמור להתקיים בסוף השבוע  הבא בפארק הירדן כי לאור הנחיות ומגבלות חדשות שהמשטרה ביקשה להשית על מארגני הפסטיבל כולל כח שיטור ואבטחה ללא פרופורציה מול כמות הקהל, לדבריהם. לפיכך הם הכריזו כי הפסטיבל עובר לתל אביב ויתקיים באותם תאריכים במועדון B Side ביד חרוצים.

להלן תוכן ההודעה

עדכון חשוב מאוד!
רוב הקהל שעוקב אחרי הפרסומים שלנו נחשף בימים האחרונים לסערה שסביב האלכוהול והבישול במתחם, איסורים שנכפו עלינו אחרי שכבר סגרנו מראש הסדרים הפוכים מול הרשויות. אבל עניין האלכוהול והבישול הם רק קצה הקרחון, מתחת לפני השטח נוספו עוד ועוד דרישות שהגיעו הרבה אחרי שתוואי הפסטיבל נסגר סופית מול כל הרשויות.
הדרישות הנוספות כללו ניפוח מטורף של עלויות בטיחות, אבטחה ושיטור בעלות נוספת של מאות אלפי שקלים מעבר לסיכום המקורי. אחת מהדרישות שהגיעה בשלב מאוחר יותר, דרישה משמעותית שלצד הדרישות המפתיעות מצד הרשויות, הפכה את קיום הפסטיבל לבלתי אפשרי עבורנו היא הדרישה לגדר את הפסטיבל בתוך הכנרת עצמה.
כן, אתם קוראים נכון, לגדר את הפסטיבל בתוך המים – דרישה שעלות יישומה בלבד הייתה צפויה להוסיף כמה עשרות אלפי שקלים (!) לעלות הפסטיבל עצמו.
הדרישה האחרונה שהוספה היא הגדלת כח האבטחה ל 158 שוטרים (בתשלום, כמובן) ו 69 מאבטחים עבור כלל הפסטיבל – במצב הכרטיסים הנוכחי אנחנו מדברים על שוטר/מאבטח על כל שישה מטאליסטים!
כמו שאתם מבינים, קיום הפסטיבל בעלויות הללו ובתנאים כאלה הוא בלתי אפשרי, אבל החלטנו לא לבטל את הפסטיבל, אלא לשנות את המתווה.
מה משתנה?
הפסטיבל לא יתקיים בפארק הירדן במתכונת Open Air כמתוכנן, אלא יעבור למועדון ה B-SIDE, ביד חרוצים 11, תל-אביב.
בנוסף, אחד ההרכבים החליט שלא להופיע בעקבות השינוי, אבל שני הרכבים מעולים נוספו אליו!
מה לא משתנה?
הפסטיבל נשאר באותם התאריכים, באותן השעות (כמעט) ויכלול מטאל מרקט, דוכני קעקועים ודוכנים נוספים!
חשוב לנו להדגיש כי התנאים הדרושים לקיום הפסטיבל היו ידועים לנו והכל נוהל וסוכם בצורה מסודרת מול הרשויות, נוכל להמשיך ולספר על עוד ועוד דרישות ושינויים שנוספו אחרי שהכל התנאים סוכמו, אבל היריעה קצרה.
התוצאה הסופית היא שלא נוכל לקיים את הפסטיבל במתכונתו הנוכחית, אבל נוכל לשפר לא מעט דברים ולהציג בפניכם פסטיבל שיתעלה על התכנון המקורי ואפילו יהיה בעלות מוזלת!
מעבר הפסטיבל לת"א יאפשר לנו להגדיל את הפסטיבל ולארח את דוכני המקעקעים, שלא אושרו במתווה הכנרת המקורי, להוסיף דוכנים נוספים למטאל מרקט, להוסיף הרכבים נוספים שלא הצלחנו לשלב במתווה המקורי ועוד ועוד!
עלות הכרטיסים החל מרגע זה היא 219 ש"ח בלבד, אז אם עוד לא רכשתם כרטיסים, עכשיו זה הזמן!
אז למרות השנתיים הקשות שעברנו, שנתיים של שיתוק כמעט מוחלט בעבודה והפסדים כלכליים משמעותיים, אנחנו לא שוכחים את המטרה הראשית שלשמה התכנסו, במה גדולה ומכובדת לסצנת המטאל הישראלית
ולכן החלטנו שלא לבטל את הפסטיבל אלא להעביר אותו אל סביבה הגיונית ובלוגיסטיקה שנוכל ליישם בלי שינויים חדשות לבקרים.
בעקבות המעבר, החליטה להקת שרדהד שלא להופיע בפסטיבל, אבל שתי להקות מעולות נוספו לליינאפ:
1. הרכב המטאל הסימפוני – StormbounD
2. הרכב הראפ מטאל הכי טוב באזור חיוג 972+ – HotBox !
אז מה אנחנו מציעים לכם? אנחנו מציעים לכם לבחור באחת מהאפשרויות הבאות:
1. זיכוי על סך 80 ש"ח מעלות הכרטיס ששילמתם, בעקבות שינוי המיקום העלויות שלנו פחתו ולכן נוכל לזכותכם על הסכום הנ"ל הזיכוי יתבצע תוך 21 ימי עסקים וישירות לכרטיס האשראי שלכם.
2. קבלת שובר שיעניק לכם את חולצת הפסטיבל הרשמית וכוס בירה בבר של המועדון + שובר הנחה ע"ס 50 ש"ח לקעקוע שיתבצע במתחם הפסטיבל – שווי השובר סה"כ: 130 ש"ח!
3.קבלת שובר שיעניק לכם את חולצת הפסטיבל הרשמית וכוס בירה בבר של המועדון + שובר הנחה ע"ס 50 ש"ח להופעה עתידית שנפיק – שווי השובר סה"כ: 130 ש"ח!
4. זיכוי הכרטיסים שרכשתם ישירות לחשבון האשראי שלכם, הזיכוי יתבצע תוך 60 יום ישירות לכרטיס האשראי שלכם.
אנא שלחו אלינו את בחירתכם בטופס הבא, והצוות שלנו יטפל בפנייתכם:
שאלות? מוזמנים לשאול פה או ב kineretopenair@gmail.com

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: