חדשות הסצנהחדשות מקומיות

מירי מסיקה תככב במופע לנשים בלבד

מירי מסיקה בראש מופע שירת הים בבריכת הסולטן יחד עם אתי אנקרי, קרן פלס, דקלה ודין דין אביב במופע לנשים בלבד, כל הפרטים

מירי מסיקה בשיתוף פעולה ראשון וייחודי עם 5 נשים עוצמתיות – הרבנית ימימה, אתי אנקרי, קרן פלס, דקלה ודין דין אביב. מופע שמשלב את יצירותיהן של הזמרות הללו ויוצר פסיפס אנושי ונשי.

מירי מסיקה בהיכל התרבות. צילום יובל אראל
מירי מסיקה בהיכל התרבות. צילום יובל אראל
קרן פלס. צילום יובל אראל
קרן פלס. צילום יובל אראל
דיקלה. צילום: יובל אראל
דיקלה. צילום: יובל אראל
דין דין אביב. צילום יובל אראל
דין דין אביב. צילום יובל אראל
אתי אנקרי. צילום יובל אראל
אתי אנקרי. צילום יובל אראל

מירי בחרה להוביל מופע זה ולפאר את קול הנשים בכל גיל ומגזר ואת המשוררות והזמרות בארץ בשיתוף הרבנית ימימה שעוטפת את הכל באורה וחוכמתה החד פעמיים, ביום ציון פטירת רחל אמנו, תאריך 14 באוקטובר.

כיום, מעל ל 15 שנה  מאז פרצה לתודעת הקהל וזכתה בכל תואר אפשרי,  מוכיחה מירי שאפשר להמשיך ולנסות לגלות עולמות וכיוונים נוספים ולהמציא את עצמה מחדש. היא הפכה לחלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי, קול נשי וחשוב על הבמה ומחוצה לה, עם רפרטואר עשיר ומגוון ואינספור הופעות מצליחות על הבמות הגדולות ביותר בכל רחבי הארץ אשר קיבעו את מעמדה כאחת מהזמרות הטובות והמוערכות בישראל.

מכירת הכרטיסים החלה, לרכישה לחצו כאן.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: