כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

ערב נוסף בסדרת SHAMANS OF SOUND בהרצליה

אביתר בנאי, ארקדי דוכין, יונתן דסקל ואורחת מהולנד - דידל ביש, יופיעו בערב הקסום שגיל קרניאל מארגן שוב, כל הפרטים

אחרי ההצלחה לפני שנתיים בתל אביב, האירוע המיוחד חוזר. בתאריך 23 באוקטובר במרכז תאו בהרצליה יתקיים ערב הופעות נוסף תחת הטייטל SHAMANS OF SOUND בהפקתו של גיל קרניאל. הפעם יחוו רוכשי הכרטיסים סט הופעות בכיכובם של אביתר בנאי, ארקדי דוכן, יונתן דסקל והפסנתרנית ההולנדית דידל ביש. את המסע המוזיקלי ינחו  ד״ר תמי יגורי, סמדר יהודה גזית ואורה ואיהאב בלחה.

כך המפיק גיל קרניאל – "זה היה ברור שנחזור אליו שוב בהתפעמות אל הפסנתר ולמעשה אל שלושה פסנתרים, שיוצבו בשלושה חללים במרכז תאו עם הזמנה לרחף בפליאה ביניהם. הפעם נהיה באצבעותיהן האמונות של מוסיקאים גדולים, מעולמות מוסיקלים שונים ומרתקים. רוב היצירות שנשמע בערב זה יבוצעו במיוחד עבור האירוע, במחשבה שלהם (ושלנו) על הכאן ועכשיו, על מדיטציה והתבוננות, בליווי אנשי רוח שיעמיקו את ההקשבה."

מתי?

23.10.2021. החל מהשעה 20:30.

היכן?

תאו – מרכז תרבות חדש ליד הים, וינגייט 168, הרצליה

כרטיסים

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d