כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנהחדשות מקומיות

פסטיבל אינטימדבר חוזר

פסטיבל המוזיקה השנתי של מצפה רמון חוזר - יסמין מועלם, הג'ירפות, מוש בן ארי, תומר יוסף, אלון עדר ובר צברי הם רק חלק מהאמנים שיופיעו השנה בפסטיבל המיוחד

אינטימדבר, פסטיבל המוזיקה השנתי המסורתי של מצפה רמון חוזר לאחר שנת קורונה עם השמות הכי גדולים במוזיקה הישראלית. הוא יתקיים בין התאריכים –  6-8.10.21. אינטימדבר הוא אירוע מוסיקלי באווירה גרובית ומדברית, שילוב יוצא דופן של אומנים מוכרים וידועים עם מספר רב של אומנים מקומיים ממצפה רמון שיוצרים, כותבים, שרים ומנגנים כל השנה. השנה יארח הפסטיבל את מוש בן ארי, תומר יוסף, ג'ירפות, יסמין מועלם, אלון עדר ובר צברי. לצדם יופיעו אומנים מקומיים ממצפה רמון. עלות הכרטיסים מסובסדת ועומדת על 20-50 ₪ להופעה.

בין האמנים המקומיים שיופיעו: Kristalaizing part 1, תומר ונערי השיכון, לצחוק על הכל – דב וידר ורענן אמיר, Time Flows Backwards, לוריין אורנשטיין, צלילים – מופע לכל המשפחה עם מלכה פיאמנטה ואשר לוי, Mogi & Frig – אלמוג זהבי ועומרי פריג', 'תירוצים למתבונן' – ליאור שיר-רן, 'שיר ופסנתר'  – שיר אמיר, 'ניו אורלינס קאמלז', Break The Loop – בן מולכו ועדן דהרי,  Amazonite – מייקי, נועה סלומונס ומעיין שטיין.

לחצו לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים למופעים וחבילות אירוח

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d