קליפים חדשים

ענג ישראל – מטוסים

שיר חדש לזמרת ענד ישראל - מטוסים, האזינו

ענג ישראל היא זמרת ויוצרת אשר נחשפה לציבור הרחב כאשר השתתפה  בתכנית הריאליטי המוזיקלית "הכוכב הבא" בשנת 2019. ענג כעת ענג משיקה שיר חדש – "מטוסים" שנכתב בידי תומר וקנין, הולחן על ידי  סהר טויטו והופק מוזיקלית בידי עידו גבע. במילות השיר מבקשת ענג להתנתק מהעבר ולצאת לדרך חדשה, לפי הקול אין ספק שהדרך מובטחת.

כך ענג עם השקת השיר – "כנראה שבאמת, כל דבר בעתו. אחרי שזמן רב נפשי משתוקקת לשתף איתכם את היצירה הזו, הגיע הרגע הנכון לשחרר אותה לחופשי. עכשיו זה אצלכם. אני מודה ומוקירה על כל מי ששם ידו במלאכה, נתן את נשמתו ועזר לי לתת למוזיקה חיים. אני מודה על כל אוזן שתמצא נחמה בהאזנה וכל עין בצפייה, מודה על הזכות. מזל שיש לנו מוזיקה 💜 אוהבת אתכם ומחכה לבאות, ענג"

ֿ

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: