כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

עדי כהן ולירון לב – לרוץ לבד

עדי כהן ולירון לב בדואט חדש – לרוץ לבד, האזינו

עדי כהן ולירון לב נפגשו לראשונה במסגרת תכנית הריאליטי המוזיקלית "כוכב נולד" בשנת 2004 בעקבותיה גם נחשפו לציבור הרחב. לירון אמנם הודח ואילו עדי העפילה לגמר לצידם של הראל סקעת והראל מויאל אך הקשר ביניהם נשמר לאורך השנים

במהלך השנה וחצי האחרונות, בעקבות הקורונה, החלו להופיע יחדיו ברחבי הארץ במופע אינטימי משותף, במהלכו בצעו שירים וסיפורים עם הקהל. מתוך המופע משותף צמח השיר החדש "לרוץ לבד" אשר נכתב והולחן בידי לירון לב והופק מוזיקלית בידי גיא מנטש ויהל דורון. השיר עוסק בעצם באסקפיזם על רקע התקופה הקשה לכל אחד ואחת ובמיוחד באותם ימים לאמנים, אולם למרות זאת יש ניצוץ של תקווה ורצון לתגבר מעל מערומי הקשיים.

כיום עדי כהן, היא זמרת ושחקנית, בוגרת 'בית צבי', המככבת במופעים, הצגות ומחזות זמר בתיאטראות רבים בהם "הקאמרי", "תיאטרון באר שבע", "הסיפריה", "תיאטרון תל אביב" ועוד.

לירון לב הוא זמר-יוצר המופיע על במות גדולות מגיל צעיר. לירון שיחק, שר ודיבב בעשרות סרטים וסדרות. כיוצר היה שותף בכתיבת השיר "לעוף" שזכה לתואר שיר הפסטיגלים האהוב ביותר. לאחרונה לאחר שנים של כתיבה והפקה מוזיקלית לאחרים ובראשם שיתוף הפעולה המצליחה עם רבקה זהר, השיק את אלבום הבכורה שלו "שלם".

בתאריך 19.11.2021 יופיעו השניים במופע השקה משותף וחגיגי במועדון גריי ביהוד. כרטיסים זמינים כאן.

על הקליפ אחראי רועי ויינברג

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d