קליפים חדשים

קארין אופיר – געגועים ל

קארין אופיר משיקה את שיר הבכורה שלה "געגועים ל" אשר כולו געגועים לפעם, האזינו

השחקנית קארין אופיר עושה את צעדיה לקראת קריירה של מוזיקאית יוצרת. זאת לאחר ששלפה את המילים שכתבה לפי 28 שנים אותם הלחין והפיק מוזיקלית טלוי אשר לקח את השיר לעיבוד משותף אט אט עם קארין עצמה. את המילים והמנגינה עטפה קארין בקטעי ווידאו מילדותה, קטעים של מצלמת 8 מ"מ אותם צילמו הוריה – שייקה ולידיה אופיר המנוחים. גם את החיבור בין קטעי הווידאו לשיר לקח טלוי וערך לכדי קליפ שמרגיש ממש נכון מהאזנה ראשונה.

כך קרין על השיר – "תמיד ידעתי שזה יהיה השיר הראשון שאוציא. השינוי שעוברת האנושות עכשיו, גרם לי להרגיש שכעת אנשים יתחברו אל השיר הרבה יותר, לעומת פעם כי זמן הוא זמן. אכן הגיע הזמן וסגירת מעגל לזיכרון אימי. כולי תקווה השיר יגיע לליבם של האנשים ויגרום להם להקשיב לליבם. כי מזמן לזמן, הגיע הזמן"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: