קליפים חדשים

דורית ליליין – הקונטקסט נאבד

שיר חדש של האמנית דורית ליליין - הקונטקסט נאבד, צפו

המולטי אמנית דורית ליליין משיקה שיר חדש בדרכה לאלבום הבכורה שלה. השיר "הקונטקסט נאבד" נכתב והולחן על ידה יחד עם אורי שלזינגר האחראי על ההפקה המוזיקלית. השיר הטרי העטוף במלודיית ומקצב אר אנ בי עם קריצה לסגנון הקליפסו הנושן הוא סוג של צ'יל אאוט נשכני שמבקש לאתגר את המאזין בנרטיב פמיניסטי השוכן בליבה של מחאה חברתית פוליטית שעשתה את מהלכיה אשתקד.

כך דורית על השיר – "זה שיר שמצד אחד מדבר על מהפכה ומצד שני מוציא ממנה את העוקץ. אני אוהבת לאתגר את המחשבה שלי ולראות את כל הצדדים כי לדעתי אף פעם אין אמת אחת. אני, כמו השיר, מביאה מהפכה בהפוכה. אני שואפת לתת קול לנשים שגם גברים מזדהים איתו. תמיד זוכרת שכולנו אחד"

על הקליפ אחראי הצלם דניאל פייקס בבימויה של דורית ליליין.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: