קליפים חדשים

מאור כהן ואודי שרבני – כמו ששומעים

אחרי האלבום המשותף "כמו ששומעים" משיקים מאור ואודי גם קליפ לשיר הנושא, צפו

הבטיחו וקיימו, אודי שרבני ומאור כהן החליטו להעניק לשיר הנושא של אלבומם המשותף – "כמו ששומעים" את הכבוד לצאת כווידאו קליפ בפני עצמו. "כמו ששומעים" ביוטיוב בויים בידי לירון כהן שגם צילמה, אודי שרבני, מאור כהן ואלעד שולץ שגם תרם את הרעיון ואף ערך את הקליפ אשר צולם במתנ"ס השכונתי של צהלה, ת"א.

כך כתבתי על השיר בטרם – "גולת הכותרת של האלבום הנו שיר הנושא "כמו ששומעים" בו מניח מאור כהן מצע רוק מחוספס על גבי שיחה עצמאית של אודי שרבני בינו לבין עצמו ולמישהו אחר המחבר ומלקט משפטים הנגזרים ממשמעויות רבות בחיים עצמם, מאור תורם את קולו במשפטי פזמון חוזר מתחלפים. (אני סבור שהשיר הזה מחוייב וידאו קליפ חי ותוסס). סייעו בנגינה ובעיבוד המוזיקלי של שירי האלבום פיטר רוט ואופיר קנר."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: