כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

ובינתיים בבריטניה – ביטול התו הירוק

ממשלת בריטניה תבטל את הצורך להציג תו ירוק בכניסה לאירועים המוניים, כל הפרטים

שר הבריאות הבריטי סאג'יד ג'אוויד הודיע כי הוא שמח להכריז שהממשלה בבריטניה לא תיישם את התוכנית להפעלת תו ירוק במועדוני לילה ואירועים המוניים בסוף החודש. הוא הוסיף ואמר שרוב האנשים לא אהבו את הרעיון, וגם הוא לא אהב את הרעיון שצריך להציג מסמכים בכניסה למקומות לצורך פעילות שגרתית. עם זאת, הוא הודיע שהתוכנית תישאר במגירה למקרה הצורך בעתיד.

ממשלת בריטניה ביטלה תכניות להצגת תו ירוק  – דרכון חיסונים כדי להיכנס למקומות הומים קהל. התוכנית, שצפויה הייתה להיכנס לתוקף בסוף ספטמבר, קבעה כי כל מי שיגיע למקום מקורה וצפוף – יצטרך להציג הוכחות – בין אם מדובר בחיסון כפול, בדיקת קורונה שלילית או סיום בידוד עצמי לאחר בדיקת PCR חיובית – על מנת לקבל כניסה למועדונים ולאירועים צפופים אחרים.

"זה הוגן לומר, לדעתי, רוב האנשים כנראה אינסטינקטיביים לא אוהבים את הרעיון", אמר ג'אוויד. "מעולם לא אהבתי את הרעיון להגיד לאנשים שאתה חייב להראות את הניירות שלך או משהו לעשות רק פעילות יומיומית."

בישראל כידוע נכון לעכשיו הקהל נדרש להציג תו ירוק או אישור בדיקה בתוקף 72 שעות ולעטות מסכה באירועים במקום מקורה וכן להציג את האישורים גם באירועים תחת כיפת השמיים.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d