כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

המופע של Sonata Arctica נדחה למרץ 2022

המופע של Sonata Arctica נדחה פעם נוספת בעקבות שינוי הגדרות מצב תחלואה באירופה, כל הפרטים

בשל מגבלות התו הירוק והיעדר חיסונים באירופה המופע של להקת Sonata Arctica אשר היה צפוי להתקיים בתאריך 22 לספטמבר 2021, נדחה 23 במרץ 2022. זו הפעם השנייה שבשל מגבלות המגיפה ההופעה הכל כך נחשקת נדחית פעם נוספת.

לפני זמן קצר הודיעו מפיקי המופע, חברת פרוגסטייג' הפקות כדלקמן – "הודעה חשובה! עקב התחלואה בישראל כרגע לא ניתן לקיים הופעות של אמנים זרים בארץ. אחוזי התחלואה הגבוהים בישראל הובילו לאזהרות מסע במדינות המוצא של האמנים – ולמרות ההסכם של משרד הבריאות עם משרד התרבות שמאפשר פטור מבידוד תחת תנאים מסויימים – מצב התחלואה כרגע לא מאפשר אותם וכל אמן זר נדרש לבידוד עם הגעתו – מה שעושה הופעה לבלתי אפשרית. בהסכמה עם הנהלת להקת סונטה ארקטיקה הוחלט לדחות את ההופעה המתוכננת ל 23 למרץ 2022, בתקווה שהעצירה בגל הרביעי המסתמנת בשבוע האחרון תמשיך והתחלואה תרד ברמה כזו שבה נוכל להביא את הלהקה (שכל חבריה מחוסנים). אנחנו משוכנעים שבמרץ נוכל להביא הלהקה לארץ, בדיוק כפי שהבאנו לארץ אמנים כמו מרק מרטל ו Jinjer בחודשים האחרונים. לאלו שמעוניינים להחליף הכרטיס לכרטיס לפסטיבל KOA – או בבקשות נוספות, ניתן לפנות ל yaron@progstage-productions.com "

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d