חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

פסטיבל הטכנו הבינלאומי DGTL Tel Aviv נדחה לאוקטובר 2022

הפסטיבל הבינלאומי נדחה לאור המצב הבריאותי השורר והמגבלות, כל הפרטים

מפיקי פסטיבל DGTL Tel Aviv הודיעו לפני זמן קצר כי הפסטיבל שנקבע להיערך בחול המועד סוכות בחודש הבא נדחה לשנה הבאה בשל העלייה במקרי הקורונה ובשל המגבלות הרבות על אירועים מרובי קהל.

וזו לשון ההודעה – "חברים וחברות יקרים לצערנו, אחרי חודשים ארוכים של עבודה מאומצת, אנו נאלצים להודיע על דחיית פסטיבל DGTL תל-אביב שהיה צריך להתקיים ב-21 בספטמבר 2021 לשנה הבאה, ל-10 באוקטובר 2022 חג סוכות. בשל עליית מקרי הקורונה בישראל, ובעקבות ההגבלות החדשות על אירועים גדולים ועל כניסת אמנים לארץ, האירוע לא יוכל להתקיים במתכונתו המתוכננת. ניסינו להילחם עד הרגע האחרון על מנת לקיים את האירוע ולתת לכם את החוויה הטובה ביותר. האירוע הקרוב היה צריך להיות האירוע הגדול והמשמעותי ביותר שלנו עד כה, אך לצערנו המציאות הקיימת לא מאפשרת את קיומו. זוהי כמובן מכה כואבת עבורנו כמארגני אירועים, כמו גם לסצנה ולקהילה שלנו, אבל אנחנו לא מרימים ידיים. אנחנו נחזור בשנה הבאה לגני יהושע עם המהדורה הכי טובה שנוכל לחלום עליה.

הכרטיס שנרכשו יהיו תקפים באופן אוטומטי לפסטיבל בשנה הבאה. כמו כן ניתן לבטל את הכרטיסים ולקבל החזר של 95% מעלות הכרטיס. ביטולים ובירורים נוספים ניתן לפנות במייל הבא: hellotlv@dgtl.nl כל רוכשי הכרטיסים יקבלו הודעת דוא"ל עם תהליך ההחזר באמצעות Eventer בקרוב. הישארו בטוחים ובריאים! הרבה אהבה, צוות DGTL תל-אביב.,"

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: