קליפים חדשים

אלה שיק בלום – לוינסקי

כשהיא עושה צעדיה לקראת אלבום חדש משיקה אלה שיק בלום את השיר "לוינסקי", האזינו

השיר חדש של הזמרת והיוצרת אלה שיק בלום – "לוינסקי" הנו הסנונית הראשונה מתוך אלבום חדש שלה הצפוי לצאת בתאריך 5 בנובמבר 2021. זהו שיר שנכתב בעקבות פרידה מבת זוג, טקסט המבקש לזקק את הכאב והמשבר האישי שחוותה עקב כך.

כך אלה על השיר החדש – "אני מאמינה ולא מאמינה שהגעתי ליום הזה שאני אכתוב ״סינגל ראשון מהאלבום השני שלי״. על אמת לא חשבתי שאני אקליט אלבום שני מכלכך הרבה סיבות אבל היי זה ממש קרה והרבה בזכות איתי ברקוביץ׳- החבר הכי טוב שלי המוסיקאי הכי רגיש והאדם שלא עזב לי את היד כל השנה וחצי שנתיים של התהליך לאלבום. לסינגל הראשון קוראים לוינסקי שאני אוהבת ושונאת בו זמנית( את הרחוב) שכתבתי באמת כמה ימים אחרי פרידה מאד גדולה וראשונית בחיי ומתאר את כל הפרטים הקטנים של הכאב שבפרידה. אני זוכרת סיטואציות קשוחות מאד ברחוב לוינסקי עצמו ואיך כל פינה בבית נהייתה הפינה הגרועה ביותר. משמח שאני יכולה להוציא את זה בכתיבה ושאולי עוד א.נשים יוכלו להתחבר לתחושה…"

על הקליפ אחראית קרן נחמד.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: