קליפים חדשים

לידור סעדיה – קח את תל אביב

לידור סעדיה משיק שיר חדש - "קח את תל אביב", האזינו

שיר חדש למוזיקאי היוצר והמבצע לידור סעדיה אקא Sailo אשר תימלל, הלחין ומבצע בהפקתו המוזיקלית של ניר מימון, שיר אהבה ושנאה לעיר התוססת ולבן הזוג ששבר את ליבו. טקסט מרגש על גבי מצע של ביט מעולמות הטראפ בהפקה מהודקת המלווה בקליפ שלידור יצר יחד עם שי הללי.

אחרי לבטים פנימיים רבים ובעקבות תהליך של יציאה מאוחרת מהארון, משחרר לידור שירים שכתב עם טקסטים חשופים מאוד. אחרי שנים של העמדת פנים שגבתה מחיר עצום, הגיע הרגע שבו יכול היה לבצע שירי אהבה לגבר מבלי להסתתר מאחורי השפה האנגלית.

כך לידור עם יציאת השיר החדש – "מערכת היחסים שלי עם תל אביב היא מאוד מורכבת. מצד אחד כל כך אוהב אתה ומצד שני לפעמים רק רוצה לברוח ממנה. אני מתרגש לשתף אתכם בסינגל השני שלי ״קח את תל אביב״ מקווה שתתחברו"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: