חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

הזמרת תמר טאי עמר הלכה לעולמה בגיל 23

תמר טאי עמר שהשתתפה בתכניות הריאליטי המוזיקליות "הכוכב הבא" ו"דה וויס", הלכה לעולמה בגיל 23

הזמרת תמר "טאי" עמר, שנטלה חלק בעונה השישית של תכניתה ריאליטי המוזיקלית "דה ווייס" ואף השתתפה בריאליטי "הכוכב הבא לאירוויזיון", נמצאה אתמול ללא רוח חיים בבית הוריה במושב יערה בצפון הארץ, בת 23 במותה.

טאי ברגעים של אושר בהופעה בריאליטי "דה וויס"

אחיה אבירם הספידה בחשבונו הרשמי באינסטגרם במילים הבאות – "טאי שלי, אין לי הרבה מילים כרגע. אני לא מעכל כל כך ולא יודע מה קורה… בחיים לא דמיינתי בחלומות הכי גרועים שלי שיגיע היום הזה. תני לי להיות במקומך אבל רק לא את, למה דווקא את אהבה שלי? איזה אסון כבד חיים שלי, לנצח אני אוהב אותך. היית הכי מוכשרת שיש ותמיד היינו בטוחים שתכבשי כל פסגה אפשרית עם הקול המבורך הזה, עכשיו הלכת והלב שלי הלך איתך. לנצח אוהב אותך ותהיי חרוטה בלב שלי, טאי שלי, כל עולמי".

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: