קליפים חדשים

קובי מרימי – יוצא מזה

כוכב האירוויזיון הישראלי עושה דרכו לאלבום, שיר ראשון - "יוצא מזה", האזינו

קובי מרימי הספיק הרבה בשלוש השנים האחרונות –  לזכות בכוכב הבא לאירוויזיון, לייצג את המדינה באירוויזיון בארץ, לשחק בתפקיד ראשי בהצגה בתיאטרון הבימה, להוביל קמפיינים נחשבים, להופיע על במות בארץ ובחו"ל ולשחרר שני סינגלים שנתנו פתיחה לתחילת הקריירה המוזיקלית.

כעת מגיע השיר הראשון אותו תימלל והלחין קובי  – "יוצא מזה" בהפקתם המוזיקלית של גל ג'ו כהן ואיל ישי. זוהי הסנונית הראשונה בדרך לאלבום הבכורה. השיר מלווה בקליפ שביים איתמר לידר שירי.

כך קובי על השיר – ״ הקפאת עולם התרבות בשנה האחרונה נתנה לי את ההזדמנות לקחת אוויר להיכנס לאולפן, ליצור בלי לחץ ולהתאהב במוזיקה מחדש. השיר הראשון מהאלבום מדבר על כמה החיים הם לא צפויים ושאף אחד לא יכול ללמד אותנו עליהם כי אנחנו לא באמת יודעים מה יקרה מחר. השיר הוא הזמנה לרקוד, לחלום ולדמיין את העתיד שאנו מייחלים לו״.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: