קליפים חדשים

אקו – חיימשלי

אקו מורגנשטרן משיקה שיר חדש בדרך לאלבום הסולו הבא - "חיימשלי", האזינו

שלוש שנים אחרי שהשיקה את אלבום הסולו הראשון שלה "אחת", וימים ספורים אחרי המופע המוטרף במועדון בארבי, משיקה השבוע אקו שיר חדש בדרכה לאלבום הבא הצפוי לצאת בקרוב (כבר נקבע תאריך למופע חגיגי – בתאריך 23 באוקטובר. בארבי, כאן כרטיסים.) – "חיימשלי" אשר נכתב והולחן בידי אקו הוא  שיר אהבה על כל מה ששרוט ודפוק בה, על אי השלמויות שבה ועל האופן שבו היא מתגברת עליהן. השיר החדש נשאר בעולמות הגרוב הטבעיים של אקו. הוא יוצא עם הפקה מוזיקלית שמעלה את מד הרגש. עשיר בהשפעות מעולמות הראגטאון ואמריקה הלטינית.

כך אקו עם יציאת השיר לחלל העולם – "אמן שהשיר החדש ייגע לכם בלב, אמן שיזיז אפילו בקצת, שאזכה ללוות אתכם ברגעים טובים, מהאהבה שלי לשלכם, ישר ללב"

על הקליפ אחראי איתי שומרי.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: