חדשות הסצנהחדשות מקומיות

רותם כהן חלה בקורונה

הזמר רותם כהן חלה בקורונה ונאלץ לדחות מספר הופעות, כל הפרטים.

לאחר שביצע 2 בדיקות שונות התגלה הזמר והיוצר רותם כהן כחיובי לנגיף הקורונה. כעת הוא נאלץ לבטל הופעות בפסטיבל הבירה באור יהודה , באירוע הקיץ של קרית מלאכי ובשני אירועי חברה שתוכננו להתקיים השבוע.

הזמר הודיע על כך באמצעות פוסטים  שהעלה הן לקבוצת המעריצים שלו בפייסבוק – רותם כהן המשפחה במילים הבאות תוך שהוא שומר על רוח חיובית והומור – "סך הכל אני איש חיובי מה שנקרא".

והן את הסיפור המלא האינסטגרם שלו בזו הלשון – "מסתבר שאתה לא חייב לצאת למסיבות הדבקה, ואפילו לא למועדון לילה או בר שכונתי כדי לחזור הביתה עם הקורונה. אבל מה שכן, לפני שלושה ימים הופעתי באירוע פרטי שהתנאי להופעה היה שאני והצוות שלי נבדק לפני הכניסה לאולם וכך היה וכמובן כולנו יצאנו שליליים. למחרת – עוד הופעה עם עוד בדיקה שלילית. מסתבר שעם כל האהבה שקיבלתי במשך כל ההופעות של אותו השבוע, קיבלתי עוד מתנה קטנה שלא איחרה לתת אותותיה וכנראה דגרה בי מספר ימים. אני לא יודע ממי, מתי וזה גם לא באמת משנה. התחלתי בסוף השבוע להרגיש חלש, מצומרר, עם חום גוף לא יציב, לשמחתי הרבה שי בת זוגי נבדקה ויצאה שלילית, ושאר הסובבים אותי גם. אבל נאלצתי לוותר על כמה הופעות השבוע, ואני מקווה שלא אצטרך לוותר על יותר מזה. בעוד 10 ימים אני בלי נדר אמור לצלם את הפרסומת החדשה של אייס עליה עמלנו לא מעט עם צוות מטורף שכולנו מתרגשים לקראת, ואין מצב שזה לא יקרה! וכמובן.. החזרות לקיסריה למופע החדש מתחילות מיד בתום הצילומים, והקליפ לשיר החדש… אבל מה שעוד קרה והעציב אותי נורא, זה שסבא של שי שלי נפטר ולא יכולנו ללכת להלוויה אמש… ושי שהיתה בהפרדה ממני ובעצמה לא יכולה היתה ללכת להפרד מסבא שלה אליהו האהוב ז״ל ולא יכולתי לחבק אותה. בכל אופן, מה שצריך לקרות קורה, ולהכל יש סיבות. אני מאמין בקב״ה, ומה שנמנע מאיתנו כנראה לא סתם. תשמרו על עצמיכם, זה לא סימפטי כל כך כל התהליך החלמה הזה. אבל מעכשיו אני אתכם בסטורי מעדכן איך בבידוד, לאן השיעמום לקח אותי, ואולי תגידו לי מה לאכול כדי להראות לכם שאין לי טעם וריח.."

אנחנו נאחל לו תהליך החלמה קל ומהיר. הסיפור תפס אותנו מיד אחרי שעברנו חיסון שלישי. בריאות מלאה רותם!!

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: