פס קול שבועי

ניר טרטר – אלבום

סולנה של להקת אינפקציה ניר טרטר משיק אלבום סולו ראשון, האזנה

ניר טרטר, המוכר כסולנה של להקת הפרוג ההיתולי אינפקציה המיתולוגית, מכריז הבוקר על יציאתו לאור של אלבום הסולו שלו – "ניר טרטר" במילים הבאות – "אלבום חדש לזמר הכי טוב בעולם ניר טרטר!".

האלבום שיצא לעולם בשלל הרשתות ושירותי הסטרימינג כולל תריסר שירים בשפה העברית שנכתבו, הולחנו ומבוצעים בפי ניר טרטר בעצמו. בתהליך העבודה על האלבום סייעו לניר רן יורגסון, חברו מאינפקציה על התופים, אור בהיר (שגם הפיק את האלבום) וגב"ש – גיא בן שטרית בגיטרות, ברוך בן יצחק בגיטרות, בס קולות וכלי הקשה, קרן טפרברג, בנצי גפני וניר מנצור על התופים. ענת מושקובסקי, דיקלה הופמן, תמי טרטר בשירות.

שיריו של טרטר ממשיכים את הקו המוזיקלי שנרקם בימי פעילותה של להקת אינפקציה, נעים בין רוק כבד וכסחאני המהווה שלד קצבי לטקסטים בלתי קונוונציונלים לבין חצאי בלדות שקטות לחילופין, סוג של אוונגארד מוזיקלי. הייתי מעיז ואומר כי הרעיון הכי טוב כעת הוא לשדך בין ניר לבין האיחוד של להקת ויתרתי העומד להתרחש בעוד מספר ימים, מי שבעד שיהנהן בראשו!…

זה השלב שאני מפסיק לכתוב ומגיש לכם את האלבום להאזנה.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: