חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

לא רק בישראל – צופי פסטיבל לולהפלוזה יציגו תעודות מתחסן

על פי דרישת מפיקי הפסטיבל שיפתח השבוע בשיקגו ידרשו הצופים להציג תעודת מתחסן או אישור לבדיקה שלילית. כל הפרטים

אלפי הצופים האמורים להגיע היום לפסטיבל המוזיקה Lollapalooza בשיקגו, יידרשו להוכיח שהם חוסנו כנגד נגיף הקורונה או נבדקו ונמצאו שליליים למחלה בשלושת הימים האחרונים.

הפסטיבל בן ארבעה הימים מתחיל היום וצפוי לחזור בתפוסה מלאה, עם כ -100,000 משתתפים יומיים. זו תהיה ההתכנסות הגדולה ביותר בשיקגו מאז פרוץ המגיפה בארצות הברית.

הפסטיבל השנה ייראה שונה מאוד מבעבר. כדי לקבל כניסה, המשתתפים יצטרכו להציג את כרטיסי החיסון שלהם או עותק מודפס של בדיקת קורונה שלילית בת 72 שעות. המשמעות היא שכל מי שעובר מעבר לארבעה ימים ולא מחוסן יצטרך להיבדק פעמיים. יתר על כן, מי שלא מחוסן יצטרך ללבוש מסכה.

השנה תייצג את ישראל הזמרת והיוצרת נגה ארז.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: