קליפים חדשים

נינט טייב – קמתי לרקוד

נינט טייב משיקה שיר חדש - קמתי לרקוד, צפו בקליפ

אחרי שסיימה בתחילת השבוע את סבב ההופעות החשמלי הנוכחי ועם ההתכוננות ללידה הצפויה, משיקה הבוקר הזמרת היוצרת נינט טייב שיר חדש – "קמתי לרקוד". את מילות השיר כתבו גלעד כהנא ודודו טסה שגם הלחין והפיק. השיר החדש יוצא קצת מעל חודשיים אחרי השיר הקודם – "רק שלא תיפול הרוח" שנכתב והולחן על ידי בשפה העברית בהפקתו של דודו טסה. אנחנו רואים כי נינט עושה פניית פרסה מוזיקלית בחזרה למקורות ושפת האם, הסגנון אמנם מתחזק את עולם הרוק המחוספס אליו נשאבה אך הטקסטים והמלודיות נוגעים באווירת דאנס שניתן להתאהב בה מהאזנה ראשונה.

כך נינט עם יציאת השיר החדש – "יש לי את הכבוד לשתף פעולה עם שני אמני ענק, דודו טסה וגלעד כהנא, אליהם הצטרף יונתן דסקל המוכשר, שהביא את הווייב. השיר הזה התחבר לי לוורידים באופן כמעט מיסטי. כולנו עברנו מצבים שבהם היינו צריכים להכריח את עצמנו ׳לקום ולרקוד׳, כל אחד וריקוד חייו כמובן. המלחמה בין האופל לאור, בין השמיים לארץ, בין הקיים לאין, בין השכנוע העצמי שבו הכול אפשרי לבין הראש מראש, זה, ראש בראש. צילומי הקליפ היו בהחלט מאתגרים, לקום ולרקוד, כן, בחודש השביעי, הכול אפשרי, הכול ממש אפשרי, גם הריקוד שלי."

על הקליפ אחראי הבמאי נמרוד פלד.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: