קליפים חדשים

קרן פלס ומוש בן ארי – אושר בא והולך

קרן פלס ומוש בן ארי בשיר משותף- ״אושר בא והולך״, האזינו

קרן פלס כתבה, הלחינה והציעה למוש בן ארי להשתתף יחד עימה בביצוע השיר. מוש הסכים, גלעד שמואלי הפיק מוזיקלית. התוצאה לפניכם. "אושר בא והולך" זה שיר של תקווה, תקווה זה דבר חשוב, הוא בעצם היד שמובילה אותנו קדימה.

כך קרן פלס עם יציאת השיר – " בתחילת דרכי שרתי דרך קולות אחרים, זה חלק מהדיאנאי שלי. אני מאמינה שבמוסיקה, כמו בחיים, מפגש בין שתי מציאויות, יוצרת מציאות חדשה. את מוש אהבתי עוד לפני שנפגשנו. השירים שלו פרצו לי אל הנעורים והכניסו בריזה אופטימית, שאף מצב רוח לא עומד בפניו. בהמשך זכיתי להכיר בן אדם מעורר השראה שגם בלי לדבר, קולו הייחודי נשמע. ״אושר בא והולך״ בא אלינו רגע אחרי שכמעט הלכנו לאיבוד. עברנו תקופה שכולם רוצים להגיד שכבר עברה, אבל אנחנו מבינים כבר שכלום לא מוחלט. זה שיר תזכורת, להמשיך ללכת לכיוון האור, גם אם קשה לראות את סוף המנהרה ולהודות על המעט שיש. לפעמים הוא עולם ומלואו."

כך מוש בן ארי –  ״לפעמים להיות בשקט ולא להפריע זה הדבר הכי אקטיבי לעשות. ככה היה במפגש עם קרן והשיר היפה הזה שכתבה. קרן היא אדם שממקסם את מי שלידה, וזה נדיר. מכאן תקשיבו לשיר שלנו. הוא אמיתי״.

על הקליפ אחראי רועי ברקוביץ.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: