כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

מתי כספי ובונגי דומא – HalloBongiMatti

שיתוף הפעולה בין כספי לדומא מניב שיר נוסף שכתב דני רובס - – HalloBongiMatti, האזינו

מאז שמתי כספי פרש כנפיים מארץ הקודש אל ארץ הפסטה, הוא מגלה את העולם הרחב. אחרי ששיתף פעולה חוצה אוקיינוסים עם המוזיקאי האפרו אמריקאי בונגי דומא החי בניו יורק ומככב במחזמר "מלך האריות" בשיר "מרחב חדש", כספי ממשיך לשתף עם בן שבט הזולו האפריקאי בברכתו של דני רובס הכותב את המילים שכספי מלחין.

כעת משיק מתי כספי שיר חדש  – HalloBongiMatti שנכתב בידי דני רובס, הולחן והופק בידי כספי עצמו והוא דואט או שיח מרחקים שלו יחד עם בונגי דומא. גם הפעם הויזואל משחק תפקיד משמעותי בשיר והקליפ המלווה מציג את דונגי בפתח הבקתה האפריקאית של משפחתו. התוצאה הסופית היא מעין מחווה לאי פי טומבי משנות השבעים….

בשורה טובה לאוהדיו של כספי, הוא חוזר לישראל באוגוסט לסבב הופעות ברחבי הארץ. כרטיסים כאן.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d