קליפים חדשים

ים רפאלי – דרמה

ים רפאלי משיק שיר חדש בהפקת עידו נצר ,עמית מרדכי ( Triangle) - "דרמה" האזינו

הזמר ים רפאלי משיק הבוקר שיר חדש – "דרמה". השיר נכתב והולחן במשותף על ידי ים רפאלי, עידו נצר ועמית מרדכי. הם צמד המפיקים Triangle.

כך ים רפאלי על השיר החדש – "קיבלתי טלפון מעידו ועמית שביקשו שאכתוב להם מילים לביט ששלחו אלי, ירדתי לקפה השכונתי והתחלתי לכתוב. כתבתי על זה שלפעמים דווקא הנשים הן אלה שלא רוצות מערכת יחסים רצינית ודווקא הגבר מהופנט מהאורות של האישה וכלכך רוצה לפתח זוגיות ודווקא לה לא בא , לא בא לה על כל הדרמה על כל הרגשות על כל המחוייבות וההשקעה שם היא אומרת : ״שים תלב בצד ותבוא אליי בלי כל הדרמה הכל אמיתי עד שהשמש עולה״. לבמאי יועד ולי עלה הרעיון של קליפ וואן שוט על ריקוד בתוך עולם פנימי, דניאל מזוז הכוריאוגרפית עבדה איתי מעל חודש בשבתות ובזמן הפנוי שלנו כדי לפצח אותי בתוך הדבר הזה והחברים הטובים נרתמו ועזרו גם הם מכל הלב. טוב שיש חברים , אני אוהב אותם ומודה על כל רגע שהם בחיים שלי, מקווה שתהנו  ים רפאלי".

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: