חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

ניקוס ורטיס יארח את עידן חביב בהופעתו בתל אביב

הזמר היווני ניקוס ורטיס שיופיע בספטמבר בהיכל מנורה תל אביב יארח את עידן חביב במהלך המופע, מכירת הכרטיסים נמשכתכל הפרטים.

הזמר היווני  ניקוס ורטיס  החוזר לישראל להופעה בהיכל מנורה מבטחים בתאריך 2 בספטמבר, לאחר שנאלץ לבטל ולדחות את המופע בעקבות מבצע 'שומר חומות', יארח את הזמר הישראלי עידן חביב בהופעה. המופע אשר אורכו כשעתיים וחצי יכלול את מיטב הרפרטואר של ורטיס בעיבודים מיוחדים ובליווי להקה בת 25 נגנים.

על הבאתו של ורטיס לישראל אמונה קבוצת EGOeast הפקות. מכירת הכרטיסים נמשכת בקופות לאן. רוכשי הכרטיסים יקבלו כרטיסים חדשים לתאריך החדש באותה קטגוריה בה רכשו. מחירי הכרטיסים החל מ295 ₪ על פי המיקום בהיכל.

ובתוך כך השיק השנה ניקוס ורטיס שיר חדש – Koita.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: